Obeležili slovenski kulturni praznik z občinsko prireditvijo

Danes, 6. februarja, je v Kulturnem domu Šmartno ob Paki potekala občinska proslava ob obeležitvi slovenskega kulturnega praznika, ki jo je organizirala naša šola. Prireditev, na kateri so sodelovali naši učenci, je temeljila na prepletu del znanih slovenskih literatov Franceta Prešerna in Lovra Kuharja-Prežihovega Voranca. Idejno in tematsko sta prireditev zasnovali mentorici Petra Vnuk in Katarina Čokl, glasbeno pa učiteljica Blanka Rotovnik. Ob velikem številu nastopajočih sta program povezovala učenca Vida Ramšak in Nace Kovač. Gostje prireditve so bili Denis Trap, Moški pevski zbor Franc Klančnik in Leon Kreft, Folklorna skupina Oljka ter Trobilni ansambel Glasbene šole Fran Korun Koželjski. Za njihov nastop se jim še enkrat iskreno zahvaljujemo. (FOTO)

 

Naj bo vsak dan kulture poln dan.

(Visited 172 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost