Individualne GU

 

RAZRED UČITELJ DAN URA/PROSTOR
1. a Anja Zajamšek SRE 2. šolska ura (9.10–9.55), kabinet uč. od 1. do 5. razreda
1. b Jerneja Žagar SRE 3. šolska ura (10.20–11.05), kabinet uč. od 1. do 5. razreda
1. a, b Tina Lončarič TOR 0. šolska ura (7.30–8.15), X 1
2. a Andreja Škruba PET 2. šolska ura (9.10–9.55), kabinet uč. od 1. do 5. razreda
2. b Mihaela Vodopivec SRE 4. šolska ura (11.10–11.55), kabinet uč. od 1. do 5. razreda
3. a Polona Pečnik SRE 2. šolska ura (9.10–9.55), kabinet uč. od 1. do 5. razreda
3. b Tanja Kolšek TOR 0. šolska ura (7.30–8.15), kabinet uč. od 1. do 5. razreda
4. a Marija Omladič Novinšek TOR 4. šolska ura (11.10–11.55), U3
4. b Katja Rojnik TOR 4. šolska ura (11.10–11.55), U1
5. a Suzana Daničič SRE 3. šolska ura (10.20–11.05), stara knjižnica
5. b Suzana Zabukovnik SRE 4. šolska ura (11.10–11.55), kabinet uč. od 1. do 5. razreda
6. a Blanka Rotovnik ČET 4. šolska ura (11.10–11.55), učilnica glasba
6. b Mateja Novak PET 3. šolska ura (10.20–11.05), kabinet SLO-TJ
7. a Zoran Habot PON 3. šolska ura (10.20–11.05), kabinet GEO-ZGO
7. b Darja Kugonič TOR 2. šolska ura (9.10–9.55), kabinet GEO-ZGO
8. a Damjana Modrijan TOR 4. šolska ura (11.10–11.55), kabinet BIO-KEM
8. b Damjana Paulič TOR 4. šolska ura (11.10–11.55), kabinet FIZ
9. a Sabina Skornšek PET 3. šolska ura (10.20–11.05), kabinet FIZ
9. b Kristina Jazbinšek Vovk SRE 2. šolska ura (9.10–9.55), kabinet GEO-ZGO
  Mojca A. Juras SRE 4. šolska ura (11.10–11.55), kabinet SLO-TJ
  Darinka Bizjak PON 1. šolska ura (8.20–9.05), kabinet BIO-KEM
  Katarina Čokl PET 1. šolska ura (8.20–9.05), pisarna pom. rav.
  Nikolina Ignjatić PON 2. šolska ura (9.10–9.55), pisarna svetovalne delavke
  Sara Janže TOR 0. šolska ura (7.30–8.15), pisarna pom. rav.
  Elena Marulc PET 2. šolska ura (9.10–9.55), kabinet BIO-KEM
  Matej Jug ČET 4. šolska ura (11.10–11.55),  kabinet ŠPO
  Andrej Novak PON 2. šolska ura (9.10–9.55), računalniška učilnica
  Antonija Reberšek ČET 4. šolska ura (11.10–11.55), kabinet ŠPO
  Anja Sedeljšak ČET 5. šolska ura (12.00–12.45), glasbeni kabinet
  Marija Vodovnik TOR 5. šolska ura (12.00–12.45), kabinet FIZ
  Petra Vnuk TOR 1. šolska ura (8.20–9.05), knjižnica
  Urška Zacirkovnik TOR 5. šolska ura (12.00–12.45), likovna učilnica
  Blažka Žibret PON 4. šolska ura (11.10–11.55), kabinet uč. od 1. do 5. razreda

 

 

 

 

 

Skupne pogovorne ure potekajo tretji torek v mesecu od 17. do 18.30 ure, tj. 18. 10. 2022, 15. 11.
2022, 20. 12. 2022, 17. 1. 2023, 21. 2. 2023, 21. 3. 2023, 18. 4. 2023 in 16. 5. 2023.

Dopoldanske pogovorne ure bodo po predhodni najavi. Starši se na individualno pogovorno uro v
dopoldanskem času najavijo na spletni strani šole (
www.ossmartno.si).

(Visited 3.170 times, 1 visits today)