Zmagoslavje

V športni dvorani OŠ Livada v Velenju je v torek, 17. 10. 2023, potekal prvi del  medobčinskega predtekmovanja za starejše dečke v košarki. Nastopile so tri ekipe, ki so se pomerile med  seboj. Predtekmovanja sta se poleg naše šole udeležili še ekipi OŠ Livada in  OŠ Šalek. Naša ekipa je začela zadržano, saj so ekipo OŠ Livada  premagali le s točko razlike. V drugi tekmi  proti ekipi OŠ Šalek so fantje zaigrali precej bolje in  s hrabro ter odločno igro dokazali, da so prava ekipa in da zmorejo več.  Na koncu so prepričljivo slavili z rezultatom 34:16.  Z dvema zmagama na turnirju so se kot prvouvrščena ekipa uvrstili v finale medobčinskega tekmovanja, kjer se bodo srečali z najboljšima ekipama drugega dela predtekmovanja. Foto

Vsem igralcem iskreno čestitamo za dosežen uspeh.

Matej  Jug

(Visited 41 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost