Medobčinsko tekmovanje v namiznem tenisu

V Rdeči dvorani v Velenju  je v sredo, 27. 3. 2024, potekalo  področno tekmovanje v namiznem tenisu. Tekmovanja so se udeležili tudi učenci in učenke naše šole. Nastopali so v kategoriji 1.–5. razreda ter 6.–9. razreda, posamezno  in ekipno. V starejši kategoriji, kjer je bila relativno mlada ekipa, so bili žal brez uvrstitev na zmagovalni oder. V mlajši kategoriji pa so bili precej bolj uspešni. Najvidnejši rezultat je dosegel Miha Jug, ki se je povzpel na najvišjo stopničko. Takoj za njim se je na tretje mesto uvrstil  Nace Drofelnik. Prav tako so tudi kot ekipa nadigrali vse in  zasluženo osvojili prvo mesto. V mešani ekipi so bili poleg Miha Juga še: Tevž Sem, Lana Kolenc in Ela Podgoršek. Čestitke tudi vsem ostalim tekmovalcem, ki se niso povzpeli na oder za zmagovalce, a so kljub temu dostojno zastopali OŠ bratov Letonja. Foto