USPEŠNO VSTOPILI V NOVO ŠOLSKO LETO

Danes, 1. septembra, je naša šola prijazno odprla vrata za vse naše učence, saj se je pričelo novo šolsko leto. Prve tri ure so bile rezervirane za srečanje z razredniki, ki so učencem od 2. do 9. razreda predstavili organizacijo in potek pouka v šolskem letu 2020/2021, potem pa je pouk potekal po urniku. Še posebej pa so prvi šolski dan doživeli naši prvošolci, ki jih bo letos kar 43. Dopoldne jih je skupaj s starši sprejel ravnatelj šole Bojan Juras, ki jim je zaželel čim lepši začetek šolskega leta, nato pa so se v spremstvu razredničark Blažke Žibret in Jerneje Žagar ter vzgojiteljice Tine Lončarič in učiteljice OPB Marije Vodovnik po prisrčnem kulturnem programu naših učencev pod mentorskim vodstvom učiteljice Andreje Škruba odpravili v svoje razrede, kjer so spoznali učilnici, kjer bo potekal pouk. Dan je minil v prijetnem in veselem vzdušju. Foto

Vsem učencem naše šole želimo VSE DOBRO in VELIKO ZNANJA TER RADOSTI v novem šolskem letu.

(Visited 303 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost