Bober 2019

Najbolj množično tekmovanje na našo šoli se je skoraj zaključilo. Šolskega tekmovanja Bober se je letos udeležilo kar 281 učencev in učenk naše šole. Učenci od 2. do 5. razreda so tekmovali v pisni obliki tekmovanja, učenci od 6. do 9. razreda pa v elektronski obliki tekmovanja. Učenci od 6. do 9. razreda se lahko uvrstijo na državno tekmovanje, kjer se zberejo le najboljši »bobri« Slovenije. Skupaj so učenci in učenke osvojili kar 90 bronastih priznanj.

Osmošolec Luka Poprask se je s svojim znanjem najbolj izkazal in presegel prag za uvrstitev na državno tekmovanje. Luka bo našo šolo zastopal 18. januarja 2020 na Fakulteti za računalništvo in matematiko v Ljubljani.

Vsem iskreno čestitamo, Luku pa želimo veliko znanja na državnem tekmovanju.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(Visited 270 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost